jtemplate.ru - free extensions for joomla

2017/2018

Sukcesy 2017/2018

Gala Laureatów dnia 20 czerwca 2018 r  

I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących:
1. Maja Stróżyk - I miejsce w Wojewódzkim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego” - nauczyciel: Zbigniew Kozakiewicz
2. Wiktoria Senko, Paulina Kwok, Marcelina Mikołajczak, Kacper Górski, Hubert Jędraszczyk - II miejsce drużynowo w Finale Wojewódzkim XXVI Okręgowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK - nauczyciel: Zbigniew Kozakiewicz
3. Paulina Kwok I miejsce w Finale Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”,
4. Weronika Gałęzowska - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wejdź w świat fantastyki", nauczyciel: Teresa Jaskuła
5. Klaudia Karasińska - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wejdź w świat fantastyki", nauczyciel: Teresa Jaskuła
6. Julia Błaż - najwyższa średnia w liceum 5,60 

 

      Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Ogólnokształcących:

"Super Laureat" Kaja Dębczyńska i Katarzyna Bobys (kl. 3 b gim.)

1. Wiktoria Budny - Konkurs języka angielskiego - kuratoryjny - laureat,  nauczyciel: Joanna Menes
2. Kaja Dębczyńska - Konkurs języka angielskiego - kuratoryjny - finalista, nauczyciel: Joanna Menes
3. Krzysztof Barticzka 100% egzamin gimnazjalny z historii i wiedzy o społeczeństwie
4. Wiktoria Budny 100% egzamin gimnazjalnych z języka angielskiego poziom podstawowy i poziom rozszerzony
5. Kaja Dębczyńska 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
6. Katarzyna Bodys 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
7. Wiktoria Drelinkiewicz 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
8. Joanna Koszykowska 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
9. Konrad Kochański 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
10. Kamil Nowak 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
11. Oskar Kowalski 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
12. Patryk Maciejewski 100% egzamin gimnazjalny z języka angielskiego poziom podstawowy
13. Julia Malec - I miejsce w Wojewódzkim Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego - nauczyciel: Elżbieta Kokot
14. Kacper Jastrowicz - I miejsce w Wojewódzkim Młodzieżowym Konkursie Wiedzy Morskiej pn „Polska Marynarka Wojenna, a Historia Wybrzeża Polskiego - nauczyciel: Elżbieta Kokot
15. Marek Petryniak, Katarzyna Bodys, Kurpiel Łukasz, Dębczyńska Kaja - Ogólnopolskie Zawody First Lego League w Poznaniu: 2 miejsce ogólnie, 1 miejsce za projekt badawczy, 2 miejsce za najlepszą konstrukcję robota, 2 miejsce za pracę w grupie, 3 miejsce za misje robota - nauczyciel: Radosław Piwowarski, Eliza Bodys
16. Konrad Nowak, Kosiorek Amelia, Iwaniuk Aleksander, Helpa Weronika, Grabowska Paulina - Turniej z robotyki z serii First Lego League w Schwedt (zawody międzypaństwowe), 3 miejsce ogólnie, 2 miejsce za konstrukcję robota - nauczyciel: Radosław Piwowarski
17. Paulina Micał, Gabriela Gos - Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowi Ligi Obrony Kraju, I miejsce drużynowo – kategoria „LATAWCE PŁASKIE” - nauczyciel: Teresa Jaskuła
18. Konrad Nowak, Amelia Chabasińska - Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowi Ligi Obrony Kraju, II miejsce drużynowo – kategoria ,, LOT BALONÓW NA OGRZANE POWIETRZE” - nauczyciel: Elżbieta Kokot
19. Iwaniuk Aleksander, Remigiusz Grabowski Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowi Ligi Obrony Kraju, III miejsce drużynowo – kategoria ,, LOT BALONÓW NA OGRZANE POWIETRZE'' - nauczyciel: Elżbieta Kokot
20. Helpa Weronika, Amelia Chabasińska Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowi Ligi Obrony Kraju II miejsce drużynowo – kategoria „Latawce płaskie” - nauczyciel: Elżbieta Kokot
21. Katarzyna Bodys Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowi Ligi Obrony Kraju I miejsce – kategoria „Balony” - nauczyciel: Eliza Bodys
22. Katarzyna Bodys Wojewódzkie Integracyjne Zawody Latawcowi Ligi Obrony I miejsce – kategoria „Latawce płaskie” - nauczyciel: Elżbieta Kokot
23. Katarzyna Bodys - najwyższa średnia w gimnazjum 5,84
24. Alicja Ulaszewska - Najaktywniejszy Sportowiec Gimnazjum 2
25. Paweł Gadomski - Najaktywniejszy Sportowiec Gimnazjum 2

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

kwiecień 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin