jtemplate.ru - free extensions for joomla

2018/2019

Sukcesy 2018/2019

  •  II miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców - Bartosz Owczarek 3a gim, Kacper Jastrowicz 3d gim, Szymon Walus 3b gim,  - Gryfino 24.05.2019r. Opiekun: Jerzy Dudkiewicz

  • I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w 1/4 Finału Wokjewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Nożnej Dziewcząt - Gryfino 20.05.2019 r.  Opiekun: Radosław Piwowarski

  • I miejsce zespołowo Wiktoria Słonecka Ib, Wiktoria Puchalska Ib, Patrycja Wiczkowska IB, Natalia Waś IIa, Zuzanna Działkowska IIc dla I Liceum Ogólnokształcącego IV Powiatowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy - Gryfino 16.05.2019 r.  Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

  • I miejsce zespołowo  Kacper Jastrowicz oraz Maja Stróżyk  w 56 Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej pn. „Polska Marynarka Wojenna,  a Historia Wybrzeża Polskiego'' - Gryfino 27.04.2019r. Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

  • III miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców - Gryfino 13.05.2019 r. - Opiekun: Jerzy Dudkiewicz

  • I miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców - Gryfino 07.05.2019 r. Opiekun: Jerzy Dudkiewicz

  •  Tytuł finalisty Wojewódzkich Przedmiotowych Konkursów dla Gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019  zdobyli :

    • Wojciech Rzeczycki kl. 3b – matematyka
    • Nina Kłopotek kl. 3d – geografia
    • Katarzyna Ragan kl. 3a  -  j. polski
    • Alicja Ulaszewska kl. 3a – j. polski
    • Michał Jarmolik kl. 3b – wos
    • Michał Jarmolik kl. 3b – historia
    • Nina Kłopotek kl. 3d – biologia
    • Wiktoria Martynowicz kl. 3a - biologii
  • Wojciech Rzeczycki kl. 3b - filnalista XVIII Szczecińskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych organizowanego przez Stowarzyszenie  Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

  • II miejsce dla Gimnazjum nr 2 w Gryfinie we współzawodnictwie szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2017/2018. Szczecin, dn. 13.03.2019r.

  • I miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Gryfino 01.03.2019 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  • II miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Gryfino 22.02.2019 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  • II miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej Chłopców - Gryfino 22.02.2019 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  • II miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt - Gryfino 21.02.2019 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  • I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Gryfino 19.12.2018 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  • Wyróżnienie dla Nikoli Wiśniewskiej z kl. 3 c  Gimnazjum Nr 2  w XI Szczecińskim Konkursie Fotograficznym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego pod nazwą NA ROWERACH za ciekawy pomysł, kompozycję i wykonanie zdjęcia, pt. „Ona i rower-słuchając dźwięków ciszy” : opiekun - Teresa Jaskuła

  • I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Nożnej Dziewcząt - Gryfino 30.10.2018 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  • III miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt - Gryfino 29.10.2018 r. - Opiekun: Tomasz Matoszko

  •   II miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym Chłopców - Gryfino 13.11.2018r.

  •   I miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt - Gryfino 13.11.2018r.

  • I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Pływaniu Drużynowym Chłopców - Gryfino 13.11.2018 r.

  •   I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt - Gryfino 13.11.2018 r.

  •  III miejsce dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców - Trzcińsko Zdrój 8.11. 2108 r

  •  IV miejsce  dla Gimnazjum Nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt - Trzcińsko Zdrój 8.11. 2108 r.

  •   I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - Gryfino 16.10.2018r.

  •    I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców - Gryfino 16.10.2018r.
     
  •   I miejsce  dla Gimnazjum nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - Gryfino 16.10.2018r.
     
  •   I miejsce dla Gimnazjum nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców - Gryfino 16.10.2018r.
  • Aleksander Iwaniuk z kl. 3 c - I miejsce indywidualnie w kategorii latawców płaskich, Chojna, dn.06.10.2018r., opiekun - Teresa Jaskuła

  • Weronika Helpa, Amelia Kosiorek, Oktawia Osika z kl. 3c - I miejsce zespołowo w kategorii latawców płaskich, Chojna, dn.06.10.2018r., opiekun - Teresa Jaskuła

  • Paulina Micał, Gabriela Gos z kl. 3d - II miejsce zespołowo w kategorii latawców płaskich, Chojna, dn.06.10.2018r., opiekun - Teresa Jaskuła

  •    I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt - Gryfino 26.09.2018r.

  •    I miejsce dla I Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowej Licealiadzie w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Chłopców - Gryfino 26.09.2018r.

  •   I miejsce  dla Gimnazjum nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt - Gryfino 26.09.2018r.

  •   I miejsce dla Gimnazjum nr 2 w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Chłopców - Gryfino 26.09.2018r.

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

kwiecień 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin