jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:50 - 9:35

3. 9:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:25 - 12:10

6. 12:25 - 13:10

7. 13:15 - 14:00

8. 14:05 - 14:50

9. 14:55 - 15:40

 

Sukcesy 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

 



Izabella Wiśniewska z kl. 3c gimnazjum w ZSO w Gryfinie
otrzymuje II nagrodę
w IV Szczecińskim Konkursie Fotograficznym "Zjawiska przyrody w obiektywie"
organizowanym przez II LO w Szczecinie.
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Karolina Karwan z kl. 3b gimnazjum w ZSO w Gryfinie
otrzymuje III nagrodę
w IV Szczecińskim Konkursie Fotograficznym "Zjawiska przyrody w obiektywie"
organizowanym przez II LO w Szczecinie.
Opiekun: Teresa Jaskuła

 

Wojciech Juszkiewicz z kl. Ic LO w ZSO w Gryfinie
otrzymuje wyróżnienie
w IV Szczecińskim Konkursie Fotograficznym "Zjawiska przyrody w obiektywie"
organizowanym przez II LO w Szczecinie.
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Kamila Iwko (absolwentka gimnazjum) z ZSO w Gryfinie
otrzymuje wyróżnienie
w IV Szczecińskim Konkursie Fotograficznym "Zjawiska przyrody w obiektywie"
organizowanym przez II LO w Szczecinie.
Opiekun: Teresa Jaskuła
 

Dyplom dla ZSO w Gryfinie za zajęcie I miejsca
w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców.
 

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie II miejsca
w VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS "
Opiekun: Alicja Sołtys

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie IV miejsca
w Rejonowej Gimnazjadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
Opiekun: Dorota Chlasta

Dypolom dla Gimnazjum za zajęcie VI miejsca
w Rejonowej Gimnazjadzie w Unihokeju Chłopców
Opiekun: Tomasz Matoszko

Wyróżnienie dla Doroty Stolarskiej z kl. 3 b gim. za udział w konkursie "Nauka poszła w las"
Opiekun: Anna Kramek-Szubert

Wyróżnienie dla Justyny Mencel z kl. 3 b gim. za udział w konkursie "Nauka poszła w las"
Opiekun: Anna Kramek-Szubert
 

Dyplom dla drużyny Gimnazjum w składzie: Paula Pająk, Ola Piekarek, Anita Dąbrowska, Weronika Masternak, Emilia Konstantynopolska, Martyna Gałczyńska, Magda Mazurek, Karolina Stemler, Ewelina Będkowska, Natalia Kalińczuk za zajęcie II miejsca w Rejonowej Gimnazjadzie W Unihokeju Dziewcząt
Opiekun: Radosław Piwowarski
 

Dyplom dla LO za zajęcie II miejsca w Powiatowej Licealiadzie W Piłce Nożnej Dziewcząt
Opiekun: Jerzy Dudkiewicz
 

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie VI miejsca w Powiatowej Gimnazjadzie W Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
 

Dyplom dla I LO za zajęcie III miejsca
w Powiatowej Licealiadzie W Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie IX miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie W Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Chłopców
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie III miejsca
w Powiatowej Gimnazjadzie W Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt
Opiekun: Dorota Chlasta

Dyplom dla I LO za zajęcie II miejsca
w Powiatowej Licealiadzie W Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt
Opiekun: Dorota Chlasta

Dyplom dla I LO za zajęcie II miejsca
w Powiatowej Licealiadzie W Szkolnej Lidze Lekkoaltetycznej Chłopców
Opiekun: Zbigniew Kozakiewicz

 
Starosta oraz Rada Powiatu Gryfińskiego gratuluje ZSO
zajęcia II miejsca
w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalych w roku szkol. 2010/2011

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

październik 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin