jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:45 - 10:30

4. 10:45 - 11:30

5. 11:35 - 12:20

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

9. 15:05 - 15:50

 

1946-1959

 

1946
Błaszczyński Gerard, Błaszczyński Bogdan, Bierzyńska Wiesława, Fejge Jan, Pasłowska Irena, Peretiakowicz Helena, Rusik Ignacy, Wodzisławski Władysław, Woronin Mieczysław.

1947
Bogar Aleksandra Maria, Desz Waldemar, Szabłowski Zygmunt, Szumilak Adela, Woźniak Maria Ewa.

1948
Behan Jerzy, Chyba Jerzy, Gałązkiewicz Maciej, Dobromilska Maria, Kołodziej Ryszard, Kostecka Rozalia, Mataj Henryk, Niedźwiedzki Aleksander, Peretiakowicz Irena, Pietrzak Jerzy, Semka Zbigniew.

1949
Baranowski Adolf, Błażek Janina, Bory Józef, Bzowski Henryk, Cieślak Zbigniew, Ćwirko Teresa, Karasiński Henryk, Kostecki Stanisław, Lechowicz Franciszek, Molska Irena, Stojanowska Helena, Wilczyński Jan, Zając Piotr.

1950
Botuliński Jan, Botuliński Zdzisław, Chudzińska Maria, Gertner Aleksandra, Gierz Tadeusz, Gmerek Jerzy, Grzybowska Maria, Kaczyńska Irena, Kardasiewicz Zdzisław, Karpiński Ryszard, Knecht Maria, Kobzdaj Eugeniusz, Kopestyńska Stefania, Kostecki Mieczysław, Maćko Jan, Mazur Jan, Milewski Bogdan, Mironowska Klementyna, Możejko Władysława, Ozimek Stanisław, Plata Stanisław, Puchalski Jerzy, Rybarczyk Jerzy, Saul Jadwiga, Schabowski Tadeusz, Sprzączko Tadeusz, Staniewski Zbigniew, Waszczuk Michał.

1951
Barański Zdzisław, Borysewicz Stanisław, Buszac Jerzy, Bzowska Marianna, Cesarz Zdzisław, Ćwirko Emil, Chojnacka Aurora, Czerniak Władysław, Czerniatowicz Aleksander, Dworak Janina, Eelerowska Łucja, Fejge Barbara, Figiel Adam, Florczak Kazimiera, Gromulska Paulina, Jakubów Michał, Karpińczyk Wacław, Kiński Ryszard, Kłonowska Janina, Kołota Marian, Kroplewska Elżbieta, Machnio Jan, Malak Stanisław, Malitowska Maria, Matkowska Maria, Mataj Mieczysław, Mielimąka Edward, Molski Leszek, Orłowski Józef, Palica Jan, Polak Maria, Seniuta, Władysław, Stefańska Krystyna, Szabo Michał, Szmieliński Jerzy, Tessar Marian, Tracz Franciszek, Więch Anna, Wybranowska Jadwiga, Zbaraski Jerzy, Zielińska Maria, Zielke Irena, Żmuda Janina.

1952
Biedka Eugeniusz, Czech Zenona, Dobkowska Krystyna, Kiszka Antonina, Koszałkowska Maria, Ludkiewicz Rościsław, Przotak Wanda, Szyłuk Salomea, Włodarczak Tadeusz, Wojewoda Kazimiera, Żurawska Maria.

1953
Achremczyk Izabella, Baranowski Bernard, Brons Teresa, Chojnacki Janusz, Dragan Józef, Głowacki Zbigniew, Górzny Jan, Ignatowicz Antoni, Jędruch Bonifacy, Jackowska Mirosława, Kawecki Wacław, Kaczmarska Barbara, Kozieł Lucyna, Małyszewicz Olgierd, Molska Wiesława, Przychoćko Maria, Rzeuski Czesław, Soroczyński Stanisław, Tessar Włodzimierz, Tymański Piotr, Tymański Stanisław, Waszczuk Jan, Wybranowski Bolesław.

1954
Czubko Bronisław, Derkowski Szymon, Jurska Danuta, Kacprzak Irena, Kawecki Mirosław, Korba Lech, Kisielewski Paweł, Kozbur Janina, Siemińska Teresa, Sierkowski Lech, Skaziński Andrzej, Zawadzki Józef.

1955
Bielawska Józefa, Jackowska Zofia, Liciecki Bolesław, Lak Stanisław, Mościcki Bernard, Nowicki Bronisław, Podkowa Wanda, Prysak Czesław, Rusek Czesława, Smólski Henryk, Solecka Teresa, Sieklicki Zdzisław, Więch Antoni, Wiatrzyk Danuta.

1956
Grzegorek Roman, Gajowy Józef, Ignatowicz Roman, Juralewicz Danuta, Kapuściński Władysław, Korniejczuk Aleksander, Kuźmiński Józef, Laska Wiktor, Linkiewicz Jan, Molędowska Danuta, Motoszko Eleonora, Raciborski Karol, Raczkowski Bernard, Roczniak Krzysztof, Skarżyńska Teresa, Smyl Edward, Sobiechowski Adam, Szcząbrowska Maria, Szumiato Zygfryd, Turska Elwira.

1957
Bożek Barbara, Gigiel Helena, Karpińczyk Jan, Łapińska Józefa, Misiukiewicz Jerzy, Rosiak Henryk, Rzeuski Wiktor, Skrzypczak Anna, Sługocki Stanisław, Sohor Helena, Tomczak Michał, Zawadzki Stanisław, Dwojak Józef.

1958
Berent Kazimierz, Biełowicz Stanisława, Góral Antoni, Gieczańska Irena, Figiel Aleksandra, Ławicka Aleksandra, Pasternak Helena, Zera Czesław.

1959
Arendzikowska Halina, Czarnojak Dionizy, Czepita Władysław, Domina Anna, Fogelgezang Edward, Karpowicz Irena, Marcjasz Stanisław, Aleksowski Mito, Rajchowiak Maria, Sipowicz Aleksander.

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

wrzesień 2021
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin