jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:45 - 10:30

4. 10:45 - 11:30

5. 11:35 - 12:20

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

9. 15:05 - 15:50

 

1968-1974

 

1968
Bartosińska Zofia, Bilińska Wiesława, Borys Andrzej, Cirka Irena, Cuch Sabina, Chareza Zofia, Chmielarz Maria, Krzynowski Marek, Cyganek Jerzy, Dębska Irena, Foksowicz Leon, Greń Marian, Głusiuk Helena, Jakubik Grażyna, Janiszewska Krystyna, Jaworska Helena, Juzyszyn Helena, Jędrzejewska Lucyna, Kołodyńska Bogumiła, Kościkiewicz Jan, Koźbiał Krzysztof, Krupa Józef, Kida Danuta, Karasiak Krystyna, Kędziora Zofia, Kobylas Stanisława, Kulis Eugeniusz, Labuda Adam, Lak Józef, Leśniewska Maria, Łajdziak Jan, Misztal Maria, Maciocha Joanna, Molędowski Marian, Małaczkowska Krystyna, Maślany Ryszard, Mysiak Elżbieta, Nowak Barbara, Nowak Bożena, Nowosad Jadwiga, Pociej Zbigniew, Pomykała Stanisława, Puchacz Romualda, Rzeczycka Janina, Sipiora Genowefa, Sołtys Henryka, Sorbian Krystyna, Stelmach Halina, Strzelczyk Stanisław, Szturo Teresa, Świątek Czesław, Trojanowicz Maria, Tołysz Teresa, Włodarczyk Mirosław, Żaba Jadwiga, Żugaj Janina, Małyszko Zdzisław, Jastrzębska Adela, Jakubowicz Zofia, Palczewska Urszula, Borysiewicz Elżbieta, Kwietniewska Urszula, Kółeczko Krystyna.

1969
Azarkiewicz Józef, Bednarczyk Maria, Bidulska Wiktoria, Bracha Bogdan, Bryl Katarzyna, Brzozowski Zdzisław, Caban Zbigniew, Dakszewicz Krystyna, Danisz Grażyna, Dawidowicz Halina, Demowski Marian, Drożdż Mirosława, Dworzański Michał, Dybioch Wiesława, Florek Adam, Gaweł Krzysztof, Giera Grażyna, Grygiel Ryszard, Gulbińska Jadwiga, Gutowska Czesława, Ilińska Stanisława, Jazdowska Maria, Jóźwiak Janina, Kaczmarzyk Marianna, Kaczmarzyk Teresa, Karyczak Urszula, Kij Andrzej, Kiwior Elżbieta, Koc Zdzisława, Kot Anna, Krześko Stanisława, Kościukiewicz Aleksy, Kucharska Marianna, Kupryjańczyk Antoni, Lipińska Elżbieta, Lencewicz Zdzisław, Lewandowska Bożena, Lubaszka Elżbieta, Łucka Jadwiga, Łuczak Halina, Malczyk Zofia, Marcjasz Mieczysław, Markiewicz Wiesława, Małecki Władysław, Paluch Józef, Małaczkowska Danuta, Medyński Bronisław, Morawska Anna, Morawska Teresa, Okoń Grażyna, Okraska Maria, Osiecka Anna, Pasturczak Henryk, Patyk Danuta, Pawelec Zofia, Pawelec Krystyna, Pawlik Wiktor, Podleśny Piotr, Pluta Zbigniew, Rosiński Józef, Rostkowska Krystyna, Simińska Danuta, Sidorowicz Anna, Stachel Krystyna, Stefanowska Joanna, Stochmal Jadwiga, Sopoliński Andrzej, Sozańska Krystyna, Szlufik Barbara, Szulc Jadwiga, Szwaj Maria, Szymanowicz Eliza, Tauber Elżbieta, Wesołowska Bożena, Wierszyłowska Zofia, Wojnicz Alfons, Włodarczyk Krystyna, Zielińska Danuta, Malik Krystyna, Fedorska Stanisława.

1970
Bartczak Monika, Ziemniewicz Kazimiera, Socha Danuta.

1971
Bajsarowicz Danuta, Brzozowska Lilia, Ćwiertnia Daria, Chańko Elżbieta, Chmiel Anna, Chryszczanowicz Edward, Dęga Janina, Dęga Kazimiera, Dudkiewicz Ryszard, Dyrcz Stanisław, Dziedzic Tadeusz, Giza Andrzej, Głowacki Czesław, Hreczuk Małgorzata, Iskra Krystyna, Kochanek Jadwiga, Krzyżanowski Edward, Lewandowska Irena, Lewandowski Stanisław, Marcjasz Edward, Mróz Barbara, Ogrodnik Dorota, Osiecka Urszula, Pawlik Halina, Pałys Regina, Pel Jolanta, Pielechowski Kazimierz, Przybylska Ewa, Stolarczyk Janusz, Szczygielska Krystyna, Śliwińska Emilia, Tausz Danuta, Teterycz Ryszard, Tyra Jan, Wilantewicz Ryszard, Zdybel Barbara, Zięba Józef.

1972
Caryk Janina, Cieciura Grzegorz, Chmielarz Wanda, Churas Grażyna, Dramen Mirosława, Greń Barbara, Harewska Maria, Jakubowicz Czesława, Juzyszyn Danuta, Krzaczkowska Elżbieta, Krzyżanowska Małgorzata, Labuda Ewa, Królikowski Stanisław, Łukaszewicz Iwona, Masalska Halina, Mazur Zdzisław, Michałek Maria, Michalak Jadwiga, Motak Irena, Pasturczak Cecylia, Puzik Barbara, Siarkiewicz Maria, Sieradzka Elżbieta, Śliwka Janina, Trzon Teresa, Walichiewicz Marek, Wesołowska Grażyna, Wrzyszcz Mariola, Wawrzyn Krystyna, Wieczorek Lucyna, Wojtoń Grażyna, Zybajło Elżbieta, Zimińska Jadwiga.

1973
Adamczyk Tadeusz, Bienicewicz Alicja, Bronowska Ewa, Brzeska Urszula, Euchert Krystyna, Cytrycka Danuta, Dewo Bogumiła, Dworzańska Małgorzata, Dyrcz Czesław, Głusiuk Jolanta, Gorczyca Rafał, Chutnik Bożena, Janiszyn Henryk, Jurczyszyn Bogumiła, Kata Waldemar, Karczewski Lech, Kaznocha Michał, Kemmling Leopold, Kiszka Anna, Knaś Grzegorz, Kościukiewicz Władysław, Kowalkowski Janusz, Królak Barbara, Krzemińska Renata, Kufel Tadeusz, Kwiatkowska Irena, Lalik Zbigniew, Lebuda Grażyna, Leśniak Maria, Maciocha Witold, Malara Wanda, Maluga Grażyna, Nikitiński Marian, Nowak Stanisław, Nizio Józef, Orłowska Zofia, Paniuszkin Maria, Petryk Małgorzata, Podniesiński Andrzej, Puchacz Ryszard, Puzik Mirosława, Rejent Stanisław, Socha Stanisław, Sorbian Irena, Sielicki Józef, Szymczak Irena, Tchórz Elżbieta, Walczak Danuta, Wieczorek Elżbieta, Widera Alicja, Wróbel Krystyna, Wierzbicka Danuta, Wójcik Krystyna, Żaba Irena, Żaba Danuta, Zabrocka Ludmiła, Chańko Lucyna, Wędziński Andrzej, Gerstenkorn Maria.

1974
Minasiewicz Lidia, Drobina Krystyna, Misiaczek Teresa, Kamola Alicja, Wójcik Zdzisław, Rusznica Helena, Rojewska Bożena, Kowalska Władysława, Gaweł Roman, Wrzyszcz Marzena, Kubacka Grażyna, Molska Danuta, Górniak Mariusz, Szeligowski Marian, Piasecka Elżbieta, Lehman Marek, Szymczuk Danuta, Trzcińska Leokadia, Organka Wiesława, Ostanek Kazimierz, Majewska Małgorzata, Smuga Barbara, Sumisławska Bożena, Kalinowska Barbara, Nowak Zbigniew, Baka Janusz, Bienicewicz Jolanta, Błaszczyk Janina, Dadej Iwona, Danisz Zbigniew, Drozdek Zbigniew, Famulska Marianna, Głuszko Mirosław, Gralak Maria, Karmanowicz Jerzy, Kida Elżbieta, Kmiecik Elżbieta, Komorowski Jerzy, Lamperska Irena, Lipski Krzysztof, Mielnik Urszula.

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

wrzesień 2021
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin