jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:50 - 9:35

3. 9:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:25 - 12:10

6. 12:25 - 13:10

7. 13:15 - 14:00

8. 14:05 - 14:50

9. 14:55 - 15:40

 

1975-1978

 

1975
Anklewicz Marian, Banas Jerzy, Bartosiewicz Mirosław, Batyńska Aleksandra, Bielawska Grażyna, Birkenfeld Jerzy, Bodys Lucjan, Chodkiewicz Maria, Cieśla Alicja, Dadun Maria, Dakszewicz Elżbieta, Daniszewska Danuta, Domżalska Ewa, Dwojak Jan, Dąbska Teresa, Filipowicz Ewa, Gerega Grażyna, Głaszko Anna, Grabowska Bożena, Guga Mirella, Hlawacik Maria, Jarka Elżbieta, Jatczak Danuta, Kaczmarek Ewa, Karpinczyk Mirosława, Karzyńska Krystyna, Kawa Danuta, Kaznocha Maria, Knapik Jadwiga, Knapik Maria, Kolanek Bożena, Konecki Wiesław, Kopytow Anatol, Kosiorek Ewa, Kot Roman, Kozłowska Teresa, Kozakiewicz Krystyna, Krakowski Janusz, Krzyszczak Henryk, Krynicka Barbara, Kubacka Danuta, Kubasiewicz Agnieszka, Kubowicz Jolanta, Kuc Irena, Kuropatwa Regina, Luberadzka Anna, Łabuda Andrzej, Łubiarz Róża, Maciejczak Krystyna, Magdziak Bogumiła, Magierski Marian, Marczak Henryka, Mazur Władysława, Mazurek Halina, Michałkowska Halina, Minota Alicja, Mojsak Zbigniew, Nikitińska Anna, Nowak Adam, Nowak Roman, Osicka Alicja, Ostanek Alicja, Owczarek Elżbieta, Pawicki Piotr, Pawłowska Barbara, Pleszak Elżbieta, Przybysz Jerzy, Pomiećko Grażyna, Bośczak Alfreda, Rubczak Alicja, Sajnóg Bernada, Ślezińska Wiesława, Śliwka Barbara, Sobczuk Janina, Sokołowski Ryszard, Sorbian Elżbieta, Sykała Krystyna, Szamburska Marta, Szubstarska Urszula, Szymańska Ewa, Szymczak Ryszard, Tankowski Ludwik, Telszewska Aleksandra, Tkaczyk Wiesław, Tokarska Barbara, Wakuluk Kazimierz, Walczak Grażyna, Wargol Ewa, Wełpa Zbigniew, Wędzińska Anna, Wieczorek Celina, Wojnicz Regina, Wojtasik Elżbieta, Wojtoń Zofia, Woś Andrzej, Wójciak Elżbieta.

1976
Azarkiewicz Wiesława, Bartosińska Danuta, Bębenek Wanda, Czuchrowska Dorota, Dawidowicz Bogusława, Dichtaruk Anna, Fibich Krystyna, Grabowska Dorota, Grabowska Lidia, Hornik Ewa, Inglot Mieczysław, Kosatka Barbara, Krzymińska Danuta, Łazyta, Maria, Maciejczak Jadwiga, Małecki Andrzej, Maruszewska Joanna, Mazurek Barbara, Obrzanowska Jolanta, Panek Ewa, Piznal Małgorzata, Polewiak Bogumiła, Szyłow Irena, Stolarczyk Elżbieta, Bara Małgorzata, Białas Bożena, Burzyński Mariusz, Dachowska Józefa, Czarnecki Paweł, Górniak Janusz, Grochowski Tadeusz, Gruszczyńska Hanna, Kostrzewa Mirosława, Kozak Janina, Kupkowski Marek, Lebuda Mirosław, Matyjewicz Anna, Mizgiel Teresa, Pawlewska Bogusława, Piszczatowska Jolanta, Smyl Helena, Sopolińska Elżbieta, Szklany Elżbieta, Stasiuk Małgorzata, Stokowiec Bogusław, Trojanowicz Barbara, Wojewoda Bernard, Brant Anna, Cnatkowska Elżbieta, Dyrcz Andrzej, Famulska Teresa, Girdziejewski Jan, Grzebała Jolanta, Jędrejek Mirosław, Kaliszewicz Piotr, Krzak Roman, Kuśmirek Jadwiga, Kuźniewska Kazimiera, Nowakowska Bożena, Ościk Wanda, Stankiewicz Jolanta, Stromidło Teresa, Woźniak Regina, Wysokiński Leszek.

1977
Baniak Bogusław, Baran Maria, Białek Stanisława, Chociej Elżbieta, Denes Krzysztof, Derkowska Jolanta, Gabrysionek Jolanta, Kisiel Ewa, Kiszka Maria, Krzymińska Halina, Kucharska Dorota, Libiszewska Elżbieta, Malczak Zbigniew, Mazur Bogusław, Mikołajko Mirosława, Pawlak Krystyna, Siewnik Grażyna, Surowa Maria, Zaremba Bogusława, Zaremba Mirosława, Dumicz Krzysztof, Karzymka Lidia, Kulesz Bożena, Leukiewicz Janina, Lewicz Zbigniew, Lutomska Małgorzata, Miecznikowski Ryszard, Nietrzec Ryszard, Orłowski Marek, Redźko Bernard, Rozmyślak Jolanta, Sałek Joanna, Sarnowska Mirosława, Sorbian Maria, Szumska Elżbieta, Telszewski Grzegorz, Tessar Zofia, Wachowiak Mirosława, Banaś Lidia, Bataszewska Elżbieta, Batyńska Małgorzata, Burzyński Andrzej, Grabowska Mirosława, Janiszyn Danuta, Janus Krzysztof, Kufel Alina, Kużniewska Iwona, Łaniewska Halina, Łuczak Iwona, Pusznik Zdzisława, Sikorska Wiesława, Skorzyńska Wiktoria, Wiśniewski Mirosław, Woś Grażyna, Zbonkowska Jolanta, Andrzejczak Teresa, Bahatowicz Mariola, Chołdrych Ewa, Czerniukiewicz Zenon, Dybalska Elżbieta, Górniak Mirosława, Grzesiak Mariusz, Guzy Helena, Januszewska Jolanta, Kłonek Grażyna, Kołczyk Jolanta, Krzyżanowska Klaudia, Kurnatowska Jolanta, Malesa Beata, Matuła Mirosława, Mendryga Anna, Nowicka Teresa, Pabian Anna, Skowrońska Jolanta, Śnioczek Ewa, Trojnar Małgorzata, Zelazny Zbigniew.

1978
Barbara Armata, Roman Bara, Irena Baryła, Zdzisław Bocheński, Teresa Bodys, Grzegorz Bota, Eugeniusz Brzóska, Danuta Budynkiewicz, Teresa Buksza, Bożena Chytra, Helena Cieśla, Elżbieta Cytrycka, Stanisław Czerwiński, Zofia Drobina, Elżbieta Duda, Barbara Durasiewicz, Jarosław Filip, Halina Gaik, Mirosław Gęślowski, Jerzy Granis, Zdzisław Gwóźdź, Jolanta Hutnik, Jolanta Jabłońska, Janusz Jabłoński, Leszek Jakuszewski, Witold Karzyński, Dominika Kaznocha, Mariola Kida, Sławomir Klimowicz, Bożena Kłosek, Krzysztof Koczorowski, Teresa Kopytko, Mariola Korba, Jadwiga Korkuś, Elżbieta Koszewska, Elżbieta Kowalczyk, Barbara Kowaluniec, Zbigniew Kozakiewicz, Wiesława Krasin, Bożena Kryś, Marzena Księżnik, Urszula Kucharczyk, Danuta Kufel, Aurela Kupryjańczyk, Beata Kurnatowska, Julitta Lenarczyk, Stefania Lewandowska, Alina Łakomiec, Izabela Łukaszewicz, Danuta Marcinkowska, Jan Markowski, Katarzyna Matyjewicz, Halina Miecznikowska, Zuzanna Mleczko, Anna Mysiak, Alicja Nowak, Lucyna Oleszczyk, Barbara Pajestka, Waldemar Pazik, Marzena Podbielska, Andrzej Podolski, Małgorzata Polak, Ewa Rosołek, Małgorzata Rozmyślak, Elżbieta Różańska, Danuta Ryniewicz, Maria Rzeuska, Irena Sobolewska, Julita Staszak, Joanna Stempińska, Danuta Stępniewska, Lidia Strugała, Alicja Suchanke, Krystyna Szachniewicz, Mariola Szczepkowska, Wanda Szrek, Krystyna Sztandera, Ewa Szulińska, Urszyla Śliwka, Mirosława Tietianiec, Krystyna Tkaczuk, Zdzisława Tomza, Bronisław Tuzinkiewicz, Jolanta Walczak, Józefa Waszczyk, Danuta Wawrzyn, Elżbieta Wężowska, Elżbieta Wojtoń, Alina Woźniak, Grażyna Woźniak, Wiesława Woźniak, Violetta Wysokińska, Grażyna Zarzycka, Józefa Zielińska, Urszula Ziemiańska, Mirosław Żołnowski, Halina Żurawska, Cezary Zwolak, Janina Żaba, Elżbieta Tworek-Korzeb.

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

październik 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin