jtemplate.ru - free extensions for joomla

2015

Rok szkolny 2014-2015

Kl. III a LO

Dąbrowski Patryk, Doryń Dominika, Kaczor Klaudia, Kalinowska Karolina, Kawka Justyna, Konikowska Aleksandra, Kościelska Dominika, Kuczyńska Dorota, Kurkowska Alicja, Lewandowska Aleksandra, Malik Paulina, Michnicka Klaudia, Mieszała Ewelina, Mikuła Paulina, Motyka Weronika, Nowak Dorota, Sadowska Justyna, Sidorowicz Justyna, Siudek Justyna, Stolarska Dorota, Szymczak Mateusz, Teler Roksana, Tyczyńska Magdalena, Wężowski Tomasz, Wilkanowska Ewelina, Zieliński Dawid, Gałczyński Oskar

Kl. III b LO

Bieniek Paulina, Górecka Dominika Janina, Kuśnierek Katarzyna Ewa, Łowicka Julita Urszula, Michałek Katarzyna Anna, Piekarek Aleksandra Stanisława, Probucka Sandra Wanessa, Rataj Daria Magdalena, Wenta Oktawia Leokadia, Betkier Patryka, Miłkowski Michał Patryk,

Kl. III c LO

Bodys Agnieszka, Czechowska Agnieszka Weronika, Dąbrowska Anita, Dłużak Aleksandra, Gąbka Konrad, Granda Maria Katarzyna, Gryglewska Anna Wanda, Iwko Kacper Szymon, Jastrzębska Miszel Dominika, Kamola Aleksandra, Klepadło Kamil Dominik, Kostecki Radosław, Kozicki Daniel, Kryształowicz Alicja, Major Damian, Malec Kamil Dariusz, Mencel Justyna, Motyl Patrycja, Motylska Aleksandra, Olejniczak Karolina, Pietruczuk Michał Rafał, Piotrowska Katarzyna, Przybysz Martyna, Reczek Bartosz, Studenny Bartosz Mateusz, Szala Kacper, Wasik Łukasz, Wiącek Elwira, Zalewa Agata, Zasadzińska Sylwia Bogusława, Zawadzki Michał Karol

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

lipiec 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin