jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:45 - 10:30

4. 10:45 - 11:30

5. 11:35 - 12:20

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

9. 15:05 - 15:50

 

1979-1983

 

1979
Małgorzata Balcerzak, Wiesława Białek, Anna Broniszczak, Krystyna Bugała, Andrzej Burda, Ewa Chwiałkowska, Danuta Ciołko, Jadwiga Dąbska, Gabriela Demko, Jerzy Dudkiewicz, Bogumiła Dziewa, Grzegorz Ekiert, Bogusława Gerega, Zofia Giernatowska, Ewa Gnitecka, Anna Golińska, Izabela Golisowicz, Ewa Gornostaj, Danuta Grabowska, Alicja Grochała, Jolanta Horlik, Aldona Horoszewicz, Mariola Jabłońska, Mariola Jankowska, Ewa Jóźwiak, Małgorzata Jurczyszyn, Krzysztof Karpińczyk, Jerzy Karpińczyk, Barbara Kokosza, Mirosława Kosińska, Zofia Kotas, Emilia Kotowicz, Izabela Kordek, Gabriela Kozłowska, Grażyna Kozłowska, Jolanta Kroczak, Wanda Kubiaczyk, Zbigniew Łata, Ewa Łudzik, Bożena Łukasiewicz, Mirosław Łuszczewski, Andrzej Matysik, Elżbieta Maruszewska, Elżbieta Martyniak, Bożena Medyńska, Magdalena Ostrowska, Maria Padiasek, Emilia Pałka, Barbara Pasierbik, Mariola Pawłowicz, Mirosława Pluskota, Elżbieta Pieritz, Małgorzata Puszka, Aleksandra Rogaczewska, Bogusław Ross, Zofia Rudzka, Donald Rutkowski, Andrzej Samborski, Mieczysław Sawaryn, Anna Sawicka, Czesław Socha, Lech Sokołowski, Dorota Sołtys, Grażyna Stangel, Małgorzata Staszak, Elżbieta Stąsiek, Ryszard Stempiński, Izabella Stolarczyk, Alicja Stupińska, Jolanta Szarapanowska, Beata Turkowska, Czesław Tuzinkiewicz, Danuta Tyłkowska, Anna Waleszczuk, Janusz Weber, Danuta Wiktor, Anna Wiśniewska, Teresa Wojtasik, Barbara Wójcik, Bożena Zarusiańska, Jolanta Zdżyłowska, Hanna Zyglewicz, Józef Żebiełowicz.

1980
Bożena Andrzejewska, Mirosława Anklewicz, Mariusz Anweiler, Bogumiła Balul, Krzysztof Bauer, Urszula Brzóska, Małgorzata Ciećkowska, Mariola Cieśla, Ewa Cieślak, Grzegorz Chołdrych, Maciej Chrzczanowicz, Dorota Czujko, Bożena Dawidowicz, Ewa Dudar, Elżbieta Dzięcioł, Beata Dziedzic, Maria Dziedzic, Jarosław Figiel, Piotr Filip, Joanna Gała, Małgorzata Gornostaj, Zuzanna Grabowska, Bożena Grzywińska, Leokadia Jankowska, Barbara Kwiatkowska, Krystyna Kaczor, Wiesław Kamiński, Witold Karczewski, Małgorzata Kasprzak, Marian Kiński, Lubow Kiryk, Karol Kiszka, Wanda Kopytko, Małgorzata Korczyńska, Joanna Kostrzewa, Anna Kosuda, Teresa Krajczewska, Mirosław Krzak, Barbara Krzyżanowska, Dagmara Kulawiec, Zbigniew Luberski, Elżbieta Łata, Janina Łoniewska, Zbigniew Łowicki, Małgorzata Masternak, Małgorzata Mazan, Marta Najda, Małgorzata Nowak, Dariusz Nowicki, Marzanna Obrzanowska, Monika Okarma, Piotr Orłowski, Piotr Pasek, Ewa Pasik, Beata Piszczatowska, Dariusz Podbielski, Alina Podolska, Janusz Przygocki, Danuta, Robak, Mariusz Ross, Violetta Sałek, Lucyna Sawicka, Zbigniew Serafin, Ludwika Sieradzka, Iwona Skoczylas, Zbigniew Skorupa, Bogusław Sołtys, Danuta Stachów, Piotr Stefański, Stanisława Surowa, Lidia Ślebioda, Wojciech Tatara, Henryk Turkowski, Anna Wakuluk, Jolanta Wartecka, Renata Wenta, Ewa Welzandt, Jacek Wędziński, Violetta Woźniak, Wiesława Zacharko, Jan Zalewski, Małgorzata Zdżyłowska, Jolanta Zielińska, Janusz Zymuła, Marek Zalewski.

1981
Maria Bajsarowicz, Beata Bmert, Grażyna Borowik, Piotr Brzeski, Jacek Burdziak, Elżbieta Dawidowicz, Czesław Dębski, Andrzej Dybka, Elżbieta Dzieszak, Małgorzata Gandziejewska, Ewa Grzegorek, Barbara Grzelczak, Jacek Jackiewicz, Jadwiga Jastrzębska, Jaromir Jastrzębski, Aurelia Jaskowiak, Jolanta Julkowska, Elżbieta Krajczewska, Maria Król, Katarzyna Krupa, Wiesław Ksiądz, Dariusz Księżnik, Janusz Kulas, Jolanta Kulesza, Elżbieta Kwiecińska, Janusz Lubiszewski, Michał Ładwin, Jadwiga Łowiecka, Joanna Matysik, Włodzimierz Medyński, Teresa Michalak, Jolanta Mika, Danuta Misiek, Wioletta Orwat, Ewa Osmolak, Iwona Pawlicka, Katarzyna Potapeczuk, Maria Półtorak, Maciej Prost, Zdzisława Przetak, Jadwiga Rojewska, Jarosław Sobieralski, Małgorzata Synkowska, Grażyn Szarapanowska, Anna Szewczyk, Lidia Tomasiewicz, Aleksandra Uba, Joanna Urbańska, Iwona Walczak, Jacek Węglarz, Beata Wirkowska, Anna Woźniak, Dorota Wójtowicz, Marzanna Wyrwał, Zofia Zarasińska, Wiesława Duch, Joanna Furgał, Jadwiga Hermanowicz, Andrzej Kawicki, Tadeusz Lewandowski, Grażyna Rakowska, Marzena Zwolak, Ryszard Leszczyński.

1982
Dariusz Augustyniak, Krzysztof Błajszczak, Jolanta Borciuch, Danuta Bus, Agnieszka Ciećwierska, Arleta Czarnecka, Joanna Dumicz, Jarosław Fedorczuk, Bożena Gęślowska, Bernard Jabłoński, Anna Jasiak, Alina Jaskuła, Ewa Kapuścińska, Małgorzata Kida, Artur Klebanowicz, Violetta Łuczak, Bogusława Miehońska, Mariusz Mielnik, Witold Nowakowski, Adam Oryszczyn, Joanna Pawełko, Marzena Płaza, Grzegorz Prokosa, Marek Rocha, Barbara Siennicka, Danuta Turczyk, Jacek Alchimowicz, Małgorzata Balcerek, Ewa Bątkowska, Artur Bińczak, Jolanta Brzóska, Wiesława Buczek, Iwona Chrzczanowicz, Ewa Czerniak, Anna Dziewa, Krzysztof Giza, Renata Głogokiewicz, Bożena Grudzińska, Ewa Haracewiat, Dorota Jankowska, Sylwia Kowalewska, Mariusz Kowalski, Karolina Kraszkiewicz, Aneta Lewandowska, Beata Majda, Anna Marcjasz, Katarzyna Pietracha, Danuta Poklepa, Jolanta Poznańska, Maciej Rachnowski, Lidia Skrzypoń, Zygmunt Słobodzian, Dorota Stępień, Krzysztof Stocki, Krystyna Zawadzka, Jadwiga Zygadło, Andrzej Zalewski.

1983
Marzena Baran, Beata Bednarek, Barbara Boras, Ewa Brylska, Dorota Badzyńska, Bożena Czujkowska, Małgorzata Jadzińska, Bożena Kubaszewska, Anna Kuszeńska, Alina Luch, Anna Miller, Violetta Małosz, Małgorzata Sikora, Renata Ślebioda, Małgorzata Wrzosek, Janusz Alchimowicz, Elżbieta Barek, Dariusz Biehek, Grzegorz Filipiuk, Bożena Gardziejewska, Andrzej Hajdaś, Urszula Jankowska, Róża Kluczyńska, Beata Kozakiewicz, Andrzej Małyska, Piotr Marcjasz, Mirosława Najda, Andrzej Pławski, Wojciech Racinowski, Piotr Rozmyślak, Andrzej Rzeuski, Ewa Sarnowska, Beata Sikora, Małgorzata Tworek, Beata Wachowiak, Bogna Wałdoch, Agnieszka Wawrzynkiewicz.

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

wrzesień 2021
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin