jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:50 - 9:35

3. 9:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:25 - 12:10

6. 12:25 - 13:10

7. 13:15 - 14:00

8. 14:05 - 14:50

9. 14:55 - 15:40

 

1984-1990

 

1984
Janina Balcewicz, Ewa Gębacka, Teodozja Kilasińska, Beata Klepadło, Dorota Kostańska, Grażyna Kuryło, Iza Michalkiewicz, Małgorzata Mleczko, Elżbieta Nowak, Małgorzata Serafin, Jolanta Szurgocińska, Renata Wierzbicka, Mirosław Wężowski, Renata Wołyńska, Elżbieta Burda, Piotr Chatkowski, Katarzyna Ciasnocha, Krzysztof Gornostaj, Violetta Gromuła, Elżbieta Haracewiat, Małgorzata Jankowska, Jolanta Kaczmarek, Aneta Kaczmarska, Laura Kluczyńska, Małgorzata Knaś, Ewa Kulczyńska, Dorota Kuśnierek, Jerzy Majkowski, Izabela Michalska, Sławomir Michalski, Anna Piotrowska, Urszula Piotrowska, Elżbieta Słowicka, Ireneusz Sochaj, Dorota Stramous, Piotr Szkraba, Jacek Szurko, Wiesław Zawarycz, Lidia Gnap.

1985
Beata Filipiuk, Marzanna Gozlańska, Renata Gralak, Ilona Kamycka, Bożena Kitasińska, Urszula Lisowska, Małgorzata Latwia, Edyta Nowaczewska, Małgorzata Perlińska, Remigiusz Podstawczuk, Robert Skoczylas, Lilia Stasiek, Ilona Stybel, Ewa Tomaszewska, Robert Trentowski, Ewa Turkowska, Aneta Walczak, Małgorzata Wilczyńska, Mariola Witkowska, Małgorzata Augustyniak, Jacek Bednarz, Tomasz Ciechanowski, Beata Dudar, Dariusz Filipek, Lilia Bukowska, Barbara Grys, Bogdan Ignatowicz, Zofia Jóźwiak, Mariola Jułkowska, Marzanna Kłonowska, Dariusz Szklaruk-Leonkiewicz, Jacek Mencel, Marzanna Myślicka, Przemysław Pałyszka, Tomasz Pisarek, Wiesław Poklepa, Mariusz Sochaj, Anna Szczyrba, Katarzyna Szczyrba, Bożena Świtelska, Alicja Wawruszczak, Grażyna Wesołowska, Beata Woroszczak, Bogusława Sularz, Elżbieta Synkowska, Lidia Kondratowicz, Zbigniew Samp, Lidia Kuriata.

1986
Bloch Elżbieta, Brelik Grzegorz, Burzyńska Ewa, Drozdowska Agnieszka, Durasiewicz Anna, Gołdyn Renata, Grzegorczyk Małgorzata, Gurtat Irena, Kiljan Renata, Kostańska Małgorzata, Kubiak Dorota, Laska Marzena, Nowakowska Izabella, Pawełko Bogumiła, Piechowicz Dorota, Skrzeczkowska Beata, Szczupak Cezary, Trzeciakiewicz Izabela, Wołoszyn Andrzej, Bukowska Jolanta, Chowańska Beata, Chyliński Sławomir, Czychel Izabela, Deptuła Katarzyna, Dworaczyk Marek, Gleba Bernadetta, Kacała Jacek, Kasprzyk Jakub, Kińska Marzena, Kurz Ewa, Oleksiuk Ewa, Rzeuski Ryszard, Sikora Krzysztof, Szurko Artur, Tabaka Małgorzata, Tokarska Beata, Wężowska Ewa, Waszczyk Małgorzata, Gleba Małgorzata.

1987
Bąbel Izabela, Bąk Elżbieta, Brylska Elżbieta, Dawidowicz Mirosława, Drzewiecka Katarzyna, Gębacka Renata, Grabowska Mariusza, Iwko Ewa, Karyczek Renata, Kłopotowska Renata, Kuczyńska Aneta, Kulawiec Robert, Kotus Danuta, Rogacz Iwona, Kuciński Piotr, Stuchlik Bożena, Wojtowicz Jacek, Bieniek Zuzanna, Bogdan Beata, Borowiec Hanna, Filutowska Natalia, Jabłońska Beata, Kaczor Aldona, Kąkolewska Lidia, Kołodziej Małgorzata, Kopija Adam, Krupa Nina, Kruczkowski Maciej, Krzysiak Beata, Łudzik Jacek, Padiasek Renata, Pasik Małgorzata, Sadowska Magdalena, Sedlak Cezary, Surudo Beata, Szymocha Dorota, Brzezińska Iwona, Minda Regina.

1988
Adamczewska Dorota, Borowczak Dorota, Cebulska Joanna, Duda Bogdan, Duk Roman, Dumicz Barbara, Grabowska Ewa, Grygorcewicz Agnieszka, Jama Małgorzata, Kawa Wioletta, Krekora Anna, Maciocha Anna, Osiński Robert, Pluskota Ilona, Rejczel Tomasz, Smogulecka Izabela, Sobczak Marlena, Śrutwa Bożena, Tomecka Danuta, Topol Beata, Uroda Małgorzata, Waszczyk Anna, Wiertalak Edyta, Załoga Danuta, Magdziak Grażyna, Kalinowska Zofia, Bartkowska Katarzyna, Bortacka Monika, Ciasnocha Anna, Ciasnocha Edyta, Chylińska Barbara, Jankowska Anna, Klepadło Małgorzata, Kluzek Agnieszka, Kozak Marlena, Krupa Piotr, Kulawiec Przemysław, Kurantowicz Ewa, Macuk Daniel, Mahaj Małgorzata, Muena Iwona, Piasecka Elżbieta, Piotrowska Donata, Rzeuska Teodozja, Stankiewicz Adam, Stańczyk Mariusz, Szastaj Marzena, Szczepanik Jacek, Świderek Beata, Tunia Katarzyna, Wiater Mariola, Wurszt Bogusław, Zembik Joanna.

1989
Kida Małgorzata, Kulawiak Beata, Dziarmaga Agnieszka, Cebulska Monika, Czapiewska Aneta, Czarnojan Danuta, Dębska Izabela, Drabik Ilona, Godyński Przemysław, Hołowczyc Elżbieta, Inglot Teresa, Kozłowska Marzena, Krupa Ewa, Łęczycka Małgorzata, Łowicki Piotr, Marcinkowska Beata, Mocny Andrzej, Osmolak Anna, Ostrowski Piotr, Pawlikowska Bożena, Pokora Izabella, Romanicz Małgorzata, Rozmyślak Andrzej, Ruczko Anna, Świtała Dorota, Waliszewska Agnieszka, Wrońska Edyta, Wyrwicz Hubert, Wysoczańska Jolanta, Bukowska Agnieszka, Grabowska Marlena, Jusza Agnieszka, Jusza Joanna, Kapuścińska Renata, Kędziora Renata, Kołodziej Barbara, Krysiak Jolanta, Lizurej Barbara, Mencel Marta, Michalska Marzena, Ptaszyńska Emilia, Sielewoniak Marzena, Szymczyszyn Gabriela, Teklińska Beata, Tomczyk Dorota, Trocki Robert, Woźniak Iwona, Ziółkowska Agnieszka, Reczek Iwona.

1990
Adamek Andrzej, Bancewicz Beata, Boratyńska Dorota, Brońska Urszula, Dziuk Anna, Cebeńko Jolanta, Juszkiewicz Agnieszka, Kania Małgorzata, Kmitta Edward, Kraszkiewicz Monika, Kuriata Wioletta, Martynowicz Joanna, Maziarz Grzegorz, Mirek Monika, Och Iwona, Osmolak Mirosława, Piasecka Ewa, Radzikowska Anna, Rosiak Joanna, Rządkowska Patrycja, Sak Grażyna, Soszka Beata, Sozańska Ilona, Zielińska Agnieszka, Zielińska Renata, Bajsarowicz Sylwia, Bienicewicz Arkadiusz, Calasta Rafał, Czerska Tatiana, Dziak Dagmara, Gajdemski Krzysztof, Handka Jolanta, Jakubik Sylwia, Kamiński Andrzej, Kipczak Beata, Koszewski Mariusz, Kujtkowska Katarzyna, Kulawiak Ewa, Kuś Agnieszka, Leszczyński Piotr, Madejczyk Sławomir, Markuszewska Beata, Mazur Anna, Morańska Izabela, Nowakowska Renata, Odrowska Żaneta, Owerko Monika, Pałyszka Anna, Podkowa Iwona, Stankiewicz Przemysław, Stefański Ryszard, Strzewiczek Adrian, Suchara Renata, Szabałkin Kamila, Starczyńska Renata, Zielonka Izabella, Stadnicka Ewa, Chrapek Joanna, Okinczyc Monika, Urbanowicz Dorota.

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

październik 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin