jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:50 - 9:35

3. 9:40 - 10:25

4. 10:35 - 11:20

5. 11:25 - 12:10

6. 12:25 - 13:10

7. 13:15 - 14:00

8. 14:05 - 14:50

9. 14:55 - 15:40

 

1991-1994

 

1991
Błaszczyk Danuta, Bondaryk Joanna, Bryda Jarosław, Buraczyńska Julita, Ciasnocha Aleksandra, Cirkosz Joanna, Dąbrowska Agnieszka, Dybich Ernest, Głowacka Iwona, Gniadzik Dorota, Jakubowicz Aneta, Jastrzębska Małgorzata, Juzyszyn Aneta, Korba Wioletta, Kozłowska Anna, Lechowicz Agnieszka, Marciniak Dorota, Mazaro Teresa, Pasik Agnieszka, Paszkowska Anna, Pyłka Marzena, Serwin Katarzyna, Sosfa Lidia, Stefańska Iwona, Szczupak Sylwester, Szewczyk Zbigniew, Szewczyk Rafał, Wadyl Małgorzata, Bednarek Katarzyna, Blejsz Rafał, Ciasnocha Anna, Czeremuzińska Maja, Drabik Tomasz, Duda Izabela, Foremski Rafał, Gunerka Alina, Knap Justyna, Kucharska Aleksandra, Lewandowska Agnieszka, Lipiński Paweł, Łacny Sebastian, Mały Roman, Mędzin Rafał, Michalska Małgorzata, Michałowski Cezary, Mucha Rafał, Ogrodnik Joanna, Okrój Barbara, Olszacka Izabela, Pawlak Michał, Pietrala Bronisław, Skuza Sylwia, Sobolewska Małgorzata, Surdacki Jerzy.

1992

Chraniuk Anna, Cichosz Edyta, Czerwiec Aneta, Janiszewska Elżbieta, Jankowska Iwona, Kapczyńska Beata, Kasper Sylwia, Kąciak Małgorzata, Lebryk Beata, Poprawska Anna, Mojsym Joanna, Rusinek Agnieszka, Rys Małgorzata, Smolnik Katarzyna, Sobas Edyta, Szafrańska Małgorzata, Święcińska Lidia, Wielińska Arletta, Zielińska Marta, Okińczyc Mirella, Szczur Joanna, Ciepłucha Jacek, Dąbrowska Ewa, Durlej Eliza, Furtak Piotr, Głuszko Tomasz, Gnap Agnieszka, Hrynkiewicz Krzysztof, Kluzek Sławomir, Kolanica Agnieszka, Kołodziej Magdalena, Kozak Krzysztof, Krzysztoforska Dorota, Kurczewska Beata, Lewandowska Agnieszka, Łodykowska Marta, Nawrot Kamila, Podfigurny Zbigniew, Ragan Stefan, Rak Marzena, Surman Iwona, Szymańska Iwona, Tabak Justyna, Trus Dominik, Woźniak Agnieszka, Zielonka Beata.

1993
Alchimowicz Michał, Czaczyk Jacek, Dreszer Anna, Dyląg Ewa, Głąbicka Aneta, Górewicz Eliza, Judzińska Izabella, Klepadło Aneta, Kowalska Anna, Kozłowska Małgorzata, Krzyżanowska Agnieszka, Krzyżanowska Elżbieta, Kyc Anna, Łajdziak Małgorzata, Łukasiewicz Magdalena, Madera Kamil, Obrzanowska Agnieszka, Skrzeczkowski Sebastian, Smołuch Agnieszka, Stawierej Sebastian, Stec Agnieszka, Stępień Kamila, Tomaszewska Dorota, Torczyńska Sylwia, Trzcińska Joanna, Wiktor Edyta, Witkowska Dorota, Wronkowska Kinga, Wójcik Katarzyna, Bącela Katarzyna, Bidzińska Daria, Dyda Wioletta, Fibich Weronika, Furtak Wiesław, Gazdecka Anna, Gładych Agnieszka, Izdebska Monika, Kawczyński Dariusz, Kąciak Agnieszka, Kolanek Katarzyna, Korytkowski Rafał, Koszyk Ewa, Kruczkowska Anna, Piesik Mariola, Pietraszyński Rafał, Podfigurny Krzysztof, Potepa Andrzej, Przystupa Katarzyna, Róg Janina, Serwin Jacek, Słyż Ewelina, Stankiewicz Anna, Stańczyk Agnieszka, Szabo Lidia, Szacoń Grzegorz, Szwajczuk Sylwia, Wiczkowska Małgorzata, Wirska Katarzyna, Wnykowski Sebastian, Żubrowska Jolanta, Andrych Joanna, Andrzejewski Przemysław, Błaszczyk Mariusz, Budny Izabela, Chabatowska Andżelika, Cirocka Anna, Dworak Iwona, Fabiszak Ewa, Frączkowska Ewa, Kałachurska Wioletta, Król Małgorzata, Krysiak Alina, Kupczyk Kinga, Naumowicz Piotr, Pawlicka Joanna, Sabat Iweta, Sieciński Radosław, Słowicki Piotr, Strzałkowski Radosław, Strzelczyk Justyna, Suchecka Anna, Telszewska Daromiła, Juniewicz Justyna, Wasilewska Wioletta, Wąsik Radosław, Wąsik Sławomir, Woźniak Monika, Zdziechowska Ewa, Skorupka Andrzej, Wrześniewska Bożena.

1994
Baczyńska Monika, Blacharczyk Monika, Bogusz Beata, Dubanowicz Radosław, Duma Kamila, Duraj Monika, Figas Agata, Fiachbach Monika, Gatkowski Rafał, Głowacka Anna, Gołembiewska Anita, Janik Anita, Jastrzębska Agnieszka, Jurek Edyta, Klimczyk Anna, Krakowiak Jakub, Lewicka Blanka, Łudzień Lawinia, Marczak Izabela, Mataj Marzena, Piotrowska Zuzanna, Smolnik Piotr, Roczon Agnieszka, Starzyńska Zuzanna, Subocz Emilia, Szczepaniak Katarzyna, Szydliński Gerard, Wadyl Ewa, Wojcieszak Hanna, Woźniak Marta, Wyrzykowska Sylwia, Zdziechowska Agnieszka Adamek Beata, Drabik Monika, Durlej Katarzyna, Duniec Anna, Ferena Anna, Garbecki Michał, Głowacki Jacek, Górecki Radosław, Kołodziej Joanna, Kopija Katarzyna, Kowalski Tomasz, Kruszyńska Joanna, Kuś Paweł, Kuśmirek Magdalena, Lewandowska Elwira, Maciejewska Wioletta, Najda Marcin, Opiekulska Katarzyna, Orzech Marzena, Pancechowska Marzena, Pawełek Karol, Piłat Agnieszka, Rogaczewska Justyna, Rosiak Ewa, Sewera Katarzyna, Sinicka Ewa, Tarnowski Tomasz, Wróblewski Adam, Padiasek Joanna, Bienicewicz Agnieszka, Borysiewicz Marcin, Cebulska Sylwia, Ciszek Izabela, Durakiewicz Agnieszka, Gnap Ewa, Kaczmarzyk Krzysztof, Kapusta Edyta, Konik Joanna, Kowalczyk Aleksander, Krapa Tomasz, Krupa Edyta, Leżała Jolanta, Małecka Małgorzata, Małolepsza Edyta, Markiewicz Ewa, Nalborska Bogumiła, Nosal Agata, Pluskota Beata, Ponicka Julita, Poteralski Jarosław, Radawiec Justyna, Rakowska Monika, Turbiak Gabriela, Witkowska Aneta, Zabłocka Edyta, Żarna Krzysztof, Dutkiewicz Krystian, Łoboda Sylwia, Maciaszek Alicja.

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

październik 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin