jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:45 - 10:30

4. 10:45 - 11:30

5. 11:35 - 12:20

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

9. 15:05 - 15:50

 

2003-2004

 

Rok szkol. 2002/2003

Adamowicz Anita, Ambroziak Maciej, Bąk Monika, Bawerna Przemysław, Biała Małgorzata, Bienicewicz Aleksandra, Błaszkowski Przemysław, Błoniarczyk Edyta, Bogdańska Aleksandra, Borowiak Katarzyna, Bryl Natalia, Chęś Karol, Chmielnicka Daria, Chrebela Paweł, Cichosz Katarzyna, Cieszyńska Katarzyna, Czapłowska Małgorzata,Czeladziński Marek, Denes Dorota, Duda Anna, Duniec Paweł, Dylewska Teresa, Ejsmont Małgorzata, Ekstedt Lidia, Fatyga Bartosz, Fatyga Mateusz, Felicki Paweł, Filipowicz Agata, Fitas Żaneta, Galasińska Agnieszka, Gała Aleksandra, Gil Piotr, Gniłka Agnieszka, Górska Agata, Gronek Kamila, Hołownia Karolina, Horniak Anna, Kacprzak Maja, Kaliciak Paweł Kalin Przemysław, Kaliszczak Marta, Kamiński Jarosław, Karaczun Adam, Kowarska Agnieszka, Karpiński Jacek, Kaźmierczak Paweł, Klimczak Katarzyna, Klimek Berenika,Klonowski Łukasz, Kobyliński Wojciech, Kapturowski Grzegorz, Kostrzewa Karolina, Kostrzewa Łukasz, Kotnis Karol, Kotowski Dariusz, Kowalczyk Barbara, Kowalczyk Iwona, Kowalkowska Katarzyna, Kozłowska Agnieszka, Krawczyk Marta, Krąpiec Katarzyna, Kubis Marcin, Kuczyńska Lilia, Kudła Kamil, Kukawski Piotr, Kumelski Patryk, Kupryjańczyk Łukasz, Lewandowski Artur, Lewandowski Marcin, Lewińska Marta, Lisińska Elżbieta, Magierska Honorata, Małysz Anna, Matoszko Marek, Matysiak Eryka, Mazur Milena, Moroz Elena, Moździoch Marta, Mysiak Maciek, Myszka Anna, Ochocki Łukasz, Ogonowski Dariusz, Ogonowski Mariusz, Oleś Jakub, Olewniczak Adrian, Oparcik Małgorzata, Orłowska Aleksandra, Owczarek Dominik, Pabian Tomasz, Pawlak Karolina, Pawłowska Adela, Pencarska Justyna, Pęciak Łukasz, Pietraszyńska Dagmara, Piotrowska Karolina, Polak Piotr, Pomorska Maja, Popiołek Aldona, Porębski Tomasz, Rędziak Monika, Rogaczewska Kamila, Romek Marta, Rudnicka Katarzyna, Rudyk Agnieszka, Sadowski Daniel, Sarnowski Adrian, Sieklucka Kamila, Simińska Joanna, Simińska Małgorzata, Siwek Magdalena, Skrzypińska Agnieszka, Skwarzyński Artur, Sokołek Kamil, Soszyńska Joanna, Stasiuk Paweł, Stephani Magdalena, Stojek Agnieszka, Strzałkowska Sylwia, Syguła Paweł, Szachniewicz Magdalena, Szandurska Agnieszka, Szczepkowski Marcin, Szczepuch Marzena, Szych Tomasz, Szyszłow Kinga, Śledź Małgorzata, Śliwka Katarzyna, Turtoń Łukasz, Węzik Zaneta, Wielgos Magdalena, Wilczek Paweł, Wiśniewska Joanna, Wiśniewski Łukasz, Wiśniewski Piotr, Włodarczyk Maciej, Wnorowska Małgorzata, Wnuk Anna, Wójcik Magdalena, Wrześniewski Łukasz, Wudarczyk Marcin, Zarówna Anna, Zegardło Katarzyna, Złotorzyńska Marzena, Zymuła Roland, Żubrowski Karol, Żygadło Justyna


Rok szkol. 2003/2004

Adamiak Roland, Andrych Kamil, Anklewicz Paweł, Antkowicz Emilia, Bałtysz Iwona, Bara Tomasz, Bartków Piotr, Bartosiński Michał, Bednarek Dominika, Bielicka Lilianna, Bieniewicz Marzena, Blizna Maciej, Błaszczyk Mariusz, Błaszkiewicz Danuta, Boć Justyna, Bodnar Monika, Brzeski Paweł, Brzóska Tomasz, Buczek Przemysław, Burchot Damian, Ceglarska Małgorzata, Chamera Kamila, Chmielewski Tomasz, Chomicz Aleksandra, Ciasnocha Nadieżda, Ciepłucha Michał, Ciesielski Kamil, Czerniukiewicz Dariusz, Czopek Rafał, Czubej Emilia,Czylkowski Patryk, Dawidowicz Joanna, De La Torre Aleksander, Delczyk Marek, Delest Katarzyna,Dębska Wioleta, Dmytryk Łukasz, Domżalski Bartosz, Drygiel Ewelina, Dworzański Bartosz, Dworzyńska Aleksandra, Fabijański Kamil, Figuła Lucyna, Filipiak Tomasz, Florek Przemysław, Frątczak Ewa, Gęsiak Paulina, Głuszko Paulina, Grabowski Tomasz, Gralak Marzena, Grącka Weronika, Grzesiak Elżbieta, Gwóźdź Joanna, Jabłoński Kamil, Januszewski Dariusz, Jasiński Tomasz, Jaskuła Anna, Jesionek Ilona, Jowoszek Kamil, Jóźwiak Natalia, Juszkiewicz Robert, Juzyszyn Adrianna, Kamraczewski Marcin, Kapturowska Anna, Kasjan Joanna, Kasperkiewicz Kamila, Kazimierczak Damian, Kazimierowicz Daniel, Kaźmierczak Paweł, Kielmas Krzysztof, Klimczak Agata, Kocór Szymon, Koczan Joanna, Kondratowicz Michał, Kordek Małgorzata, Kosecki Zbigniew, Kotkowska Natalia, Kowalczyk Łukasz, Kowalski Kamil, Kozłowska Anna, Kozłowski Paweł, Krupa Marcin, Krupieńczyk Michał, Krzak Agnieszka, Krzak Estera, Kubowicz Natalia, Kupkowska Andżelika, Kuras Weronika, Kurgan Roksana, Lechowicz Monika, Lipińska Justyna, Łubuda Krzysztof, Łuszczyńska Anna, Łyczkowski Rafał, Łyp Barbara, Machałek Łukasz, Madej Marta, Magdziarz Gabriala, Makarewicz Ilona, Matławski Bartosz, Marciniak Magdalena, Maskiewicz Dorota, Matuszewski Piotr, Mazur Krzysztof, Miaskowski Piotr, Michniak Karolina, Mikosz Monika, Misztal Urszula, Mołolepszy Szymon, Moroz Aleksandra, Mosuriak Paweł,Moryń Beata, Motyliński Arkadiusz, Nadała Michał, Napora Agnieszka, Nowak Piotr, Olech Paulina, Orłowska Iwona, Ostrówka Olga, Pająk Justyna, Pasternak Agnieszka, Pawlik Beata, Pawlik Sebastian, Pazik Marta, Pielechowski Marcin, Piwowarska Agnieszka, Podkowińska Ewelina, Podszus Karol, Podworski Kamil, Południak Katarzyna, Radka Tomasz, Radomska Weronika, Raginia Dominik, Remis Elwira, Rodak Paulina, Rosińska Katarzyna, Rozenbajgier Daniel, Rozpłochowski Andrzej, Rożko Dawid, Rudnicki Miłosz, Rumiński Damian, Rusin Anna, Sawicka Magdalena, Seweryniak Małgorzata, Sobolewski Piotr, Stachów Dorota, Stachura Patrycja, Stanisławek Tomasz, Starczewska Marta, Starczewska Patrycja, Staruk Sylwia, Staszek Paulina, Stefańska Agnieszka, Syguła Małgorzata, Szafoni Monika, Szandruk Patrycja, Szaruga Przemysław, Szkudlarek Michalina, Szulc Elżbieta, Szymczyk Paulina, Szymocha Patrycja, Śledź Agata, Śliwowska Anna, Świerczyński Grzegorz, Targoński Adam, Tkaczyk Aleksandra, Tołyż Szymon, Trochimiak Robert, Trojanowska Marlena, Tuszyńska Patrycja, Uszyński Jakub, Wala Dariusz, Wartalska Justyna, Wasyluk Paweł, Wierzbicka Alicja, Wietrzyńska Anna, Wiewióra Anna, Winconek Łukasz, Winkowski Marcin, Winnicka Magdalena, Winsztal Paulina, Wiśniewska Sylwia, Wiśniewski Przemysław, Wojtczak Tomasz, Wolniakowski Marcin, Wołoszczak Agata, Woś Anna, Wronkowska Katarzyna, Zając Anna, Zmitrowicz Magdalena, Żołnowski Tomasz

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

wrzesień 2021
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin