jtemplate.ru - free extensions for joomla

 

I LO
ul. Niepodległości 16

74-100 Gryfino

tel. 91 416-20-65

Sekretariat czynny:

Pn - Pt:

8:00 - 15:00

 

Dzwonki:

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:45 - 10:30

4. 10:45 - 11:30

5. 11:35 - 12:20

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

9. 15:05 - 15:50

 

2005/2006

Rok szkolny 2005-2006

Kl. III a LO


Lewartowski Tomasz, Łączyńska Natalia, Pokrywka Karolina, Mróz Agata, Żaczek Blanka, Kurowski Piotr, Mikołajczyk Kamil, Przychoćko Marek, Rzyczkowski Łukasz, Szymul Dawid, Włodarczyk Paweł, Wójcik Adam, Zarzycki Rafał, Czuchrowski Paweł, Borecka Kamila, Bulsa Anna, Mikosz Magdalena, Czylkowski Kamil, Buczek Przemysław, Błoniarczyk Tomasz, Dębski Michał, Nowak Iwona, Bosiacki Mateusz.


Kl. III b LO


Kocyk Małgorzata, Czajkowska Judyta, Drewicz Łukasz, Dzikowski Adam, Fijałkowski Paweł, Gołuchowska Paulina, Jakubowska Żaneta, Jasińska Monika, Kołodziejski Adam, Kurpiński Kacper, Nowosad Paweł, Magdziak Marcin, Piznal Grzegorz, Podleśny Bartosz, Poszepczyński Michał, Wawrzyniak Artur, Wręczycki Kamil, Żarczyńska Jagoda, Żmuda Michał.


Kl. III c LO


Bińczak Paulina, Ciesielska Katarzyna, Daraż Damian, Dragan Małgorzata, Dybka Jacek, Dyoniziak Paulina, Ebert Dawid, Hudzińska Anna, Kamraczewska Justyna, Kazimierczak Miłosz, Kluczyńska Anna, Kłosowska Magdalena, Kortyna Katarzyna, Krzyżanowski Ariel, Kaługa Natalia, Kurowska Paulina, Ligocka Joanna, Lisiecka Marta, Ludwiniak Aleksander, Magdziak Klaudia, Palczewska Karolina, Pięciak Alicja, Romańska Agnieszka, Sokołowska Ewelina, Stasiak Michael, Tomaszewski Arkadiusz, Wasilewski Łukasz, Wawrzonkowska Paulina, Wielkanowski Krzysztof, Włodarczyk Magdalena, Wójcik Edyta.


Kl. III d LO


Adamowicz Adriana, Bauer Tatiana, Borówka Marta, Chmura Magdalena, Duran Aleksandra, Fatyga Przemysław, Furs Patrycja, Grudniewska Wioleta, Klimas Magdalena, Kluj Sara, Kocór Maria, Kołat Natalia, Maćkowiak Judyta, Makuch Anna, Mięsowska Edyta, Pawłowski Wojciech, Piela Jolanta, Poręba Monika, Radziszewska Magdalena, Strzelczyk Joanna, Suślak Natalia, Szatanik Natalia, Spica Jacek, Tołwiński Tomasz, Zwolińska Elżbieta.


Kl. III e LO


Antoniewska Monika, Baranowska Malwina, Bejma Paulina, Ciebień Anna, Fijalska - Pawlus Monika, Fuks Krzysztof, Gałek Marcin, Hipsz Justyna, Januszewska Alicja, Janas Sylwia, Kardaś Natalia, Krywka Olga, Lis Kinga, Łepkowska Kamila, Partyka Marek, Pawlina Roksana, Poteralska Agnieszka, Powietrzyńksa Natalia, Sowa Justyna, Struchowska Magdalena, Słupecka Monika, Syminowicz Jadwiga, Stachów Karolina, Szymańska Kamila, Wiczkowski Paweł, Wrzesińska Monika, Wiśniewska Monika, Zalewski Michał, Zdobylak Anna, Zielazek Sandra, Zięba Milena, Jabłońska Dagmara.


Kl. III f LO


Mortka Magdalena, Bogdan Ewelina, Grzeczyńska Ewelina, Sarnowska Małgorzata, Prawniczak Małgorzata, Kozłowska Sylwia, Młyńska Monika, Jelonek Aleksandra, Kochelak Tomasz, Florek Krzysztof, Kopczyńska Paulina, Jastrzębska Beata, Pietrasz Dominik, Jastrzębski Krzysztof, Boruciński Patryk, Bara Agnieszka, Bałszan Weronika, Forfecka Agata, Augustynewicz Małgorzata, Dutkiewicz Kinga, Bądkowska Karolina, Zganiacz Anna, Andrzejczyk Izabela, Drąg Paweł, Zaracka Patrycja, Gołda Olga, Łoik Patrycja, Wiejkuć Justyna, Sozańska Małgorzata, Staszewska Magdalena, Wiatrowska Ewa, Dzieniarz Jakub, Zawadzka Emilia, Rusiecka Marta.

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

wrzesień 2021
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu Strona Gminy Gryfino   

Strona ZUT Szczecin